66523231 - 021
info@motorchi.com

ویرایش آگهی ها و پروفایل کاربری

 

شما میتوانید از طریق منوی " دفتر کار من " در منوی اصلی سایت و وارد نمودن نام کاربری و رمز خود، وارد پروفایلتان شوید. در این قسمت آگهی های درج شده قبلی خود را ملاحظه میفرمایید که میتوانید با گزینه های موجود، هر آگهی را ویرایش، حذف و یا در صورت نیاز تمدید نمایید. (آگهی هایی که ویرایش میگردند جهت نمایش مجدد باید دوباره به تایید مدیریت سایت برسند) همچنین می توانید آگهی های مورد پسندتان را که قبلا لایک کرده اید مشاهده کرده و از ستون سمت راست نیز میتوانید آگهی های جدید خود را ثبت کنید.

تغییر اطلاعات کاربری:

پس از ورود به حساب کاربری، جزئیات حساب کاربری شما نمایش داده میشود. در این قسمت میتوانید عکس، نام، ایمیل و رمز ورود خود را تغییر داده و سایر اطلاعات دلخواه خود را ویرایش کنید. (توجه: نام کاربری قابل تغییر نمیباشد) پس از پایان کار در این بخش، با کلیک بر روی نام کاربری خود در قسمت سمت چپ بالای سایت می توانید از دفتر کار خود خارج شوید.

 

 

 

 

 

 

درباره ما

وب سایت موتور چی  یک بازار مجازی پیشرفته جهت ارتباط بهتر بین عرضه کنندگان و مصرف کنندگان کالاهای و خدمات صنعتی در سطح کشور می باشد تا از این طریق بستری مناسب جهت تامین نیازمندیهای جامعه صنعت و بهبود بازار کسب و کار فراهم گردد