66523231 - 021
info@motorchi.com

راهنمای عضویت و درج آگهی

 

لطفا جهت کسب نتایج بهتر قبل از درج آگهی مطالب زیر را به دقت مطالعه فرمایید

 

مراحل درج آگهی:

 ابتدا بر روی آیتم "عضویت" در قسمت چپ بالای سایت کلیک کرده سپس با تکمیل اطلاعات درخواستی عضویت خود را ثبت نمایید (در قسمت نام، حتما از نام شرکت یا فروشگاه خود به فارسی (یا لاتین) استفاده کنید ولی برای نام کاربری هر نام دلخواهی را میتوانید انتخاب نمائید).  بعد از تکمیل عضویت و فعال شدن کد کاربری، شما در هر زمان میتوانید جهت درج آگهی و استفاده از امکانات عضویت، ابتدا از گزینه ورود (کنار عضویت) وارد شده و سپس آگهی خود را از طریق کلید "ثبت آگهی جدید" در منوی کناری سمت راست یا منوی اصلی سایت ثبت نمایید.همچنین می توانید در هر زمان به دفتر کار خود مراجعه و آگهی های خود را ویرایش و مدیریت کنید.

آگهی های ثبت شده پس از تائید مدیریت سایت، حداکثر ظرف 24 ساعت نمایش داده خواهند شد.


تذکـر:

درج عناوین نمایندگی، نمایندگی انحصاری، مرکز رسمی، مرکز مجاز، مرکز پخش، تحت لیسانس و مشابه در متن آگهی که دارای محتوای حقوقی و قانونی میباشند فقط در صورت ارائه مدارک مستند از طرف کاربر و تایید مدیریت وبسایت قابل انتشار میباشند. درغیر این صورت آگهی ها بدون عناوین فوق نمایش داده خواهند شد.


توجه1:

نام کاربری و رمز عبور خود را به خاطر داشته باشید. نام کاربری قابل تغییر نیست، در انتخاب آن دقت کنید.

توجه2:

در زمان پر کردن مشخصات آگهی در هر قسمت فقط اطلاعات مربوط به آن قسمت را درج نمایید و از اطلاعات غیر مرتبط لطفا خودداری فرمائید.

توجه3:

جهت کسب نتایج بهتر، حتما آگهی خود را با ذکر قیمت فروش و درج تصویر ثبت کنید.


توضیح گزینه نوع فروش در آگهی های بازارچه:

در قسمت درج آگهی های بازارچه فروش ویژه،  آیتمی به عنوان نوع فروش وجود دارد که شامل دو انتخاب ورود مستقیم و کارگزاری است. چنانچه مایل باشید خریداران مستقیما با شما تماس حاصل کنند، آیتم مستقیم را انتخاب و اطلاعات تماس خود را درج کنید و اگر مایل نیستید هویت و اطلاعات تماس شما برای بینندگان مشخص باشد آیتم فروش کارگزاری را انتخاب نموده و از درج اطلاعات تماس خودداری نموده و برای سایر هماهنگی ها با مدیریت سایت تماس حاصل فرمایید.


راهنمای تصویری

 

 

 

درباره ما

وب سایت موتور چی  یک بازار مجازی پیشرفته جهت ارتباط بهتر بین عرضه کنندگان و مصرف کنندگان کالاهای و خدمات صنعتی در سطح کشور می باشد تا از این طریق بستری مناسب جهت تامین نیازمندیهای جامعه صنعت و بهبود بازار کسب و کار فراهم گردد