66523231 - 021
info@motorchi.com

راهنمای جستجو و مشاهده آگهی

 

 

در بالای ستون سمت راست تمامی صفحات، منوی "جستجوی پیشرفته" برای جستجوی کالا و خدمات صنعتی و جستجوی شرکتها و فروشگاه های آگهی دهنده (در فیلدهای جداگانه) قرار دارد که با پر کردن هر آیتم بعد از درج عنوان اصلی جستجو، آیتم های جدید تری جهت جستجوی پیشرفته برای شما باز میگردد، این آیتم ها کاملا اختیاری بوده و شما بر اساس سطح نیاز خود میتوانید از آن ها کمک بگیرید و در پایان با کلیک بر روی آیکن "جستجو کن"، نتیجه را مشاهده نمائید. در این قسمت بر روی هر آگهی دلخواه کلیک کرده و اطلاعات کامل آن را ببینید. همچنین می توانید با لایک کردن آگهی فوق، آن را به مجموعه آگهی های مورد علاقه خود اضافه کنید تا در هر زمان به سادگی و سرعت از طریق دفتر کارتان به آن دسترسی داشته باشید.

 

توجه:

در صورتی که هیچ نتیجه ای برای جستجوی شما پیدا نشد جهت اطمینان، یکبار توسط کلید "راه اندازی مجدد" (کنار کلید جستجو)، جستجوی خود را رفرش و تکرار کنید تا از نتیجه ی آن مطمئن شوید.  

 

 

 

 

درباره ما

وب سایت موتور چی  یک بازار مجازی پیشرفته جهت ارتباط بهتر بین عرضه کنندگان و مصرف کنندگان کالاهای و خدمات صنعتی در سطح کشور می باشد تا از این طریق بستری مناسب جهت تامین نیازمندیهای جامعه صنعت و بهبود بازار کسب و کار فراهم گردد