66523231 - 021
info@motorchi.com

آشنایی با وبسایت و سوالات متداول

 

1.آشنایی با وبسایت موتورچی:

وبسایت فوق شامل هفت بازار مختلف جهت ارتباط بهتر، سریعتر و موثرتر بین عرضه کنندگان و مصرف کنندگان کالاها و خدمات صنعتی در سطح کشور میباشد تا از این طریق بستری مناسب جهت تامین نیازمندی های جامعه صنعت و بهبود بازار کسب و کار فراهم گردد.

 با کلیک و ورود به هر یک از بازارهای هفت گانه سایت، که آیکن ورود به آن ها به صورت هفت دایره در بالای صفحه اول سایت مشخص گردیده است، میتوانید آگهی های مربوط به آن را ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید از منوی ستون سمت راست وارد دسته بندی موردنظر خود شده و آگهی های مربوط به آن را ببینید، در این صفحات چنانچه موس خود را بر روی عکس یا عنوان هر آگهی نگه دارید، شرح مختصری از آگهی برای شما نشان داده میشود و با کلیک بر روی همان آگهی میتوانید اطلاعات کامل آگهی را ملاحظه کنید. دراین قسمت شما میتوانید علاوه بر مشاهده آگهی، آن را از طریق گزینه افزودن به پسندها (در کنار عنوان آگهی) و لایک کردن به عنوان آگهی موردعلاقه خود ثبت نموده، همچنین میتوانید با آگهی دهنده ارتباط و یا گزارش تخلف آگهی را برای سایت ارسال نمایید، البته برای این کار عضویت در سایت الزامی است. در پایین صفحه نیز کلیدهای راهنما جهت دیدن سایر آگهی ها در صفحات بعدی وجود دارد. در قسمت اخبار، مطالب و گزارشات مرتبط درج می گردد و در قسمت اطلاعات کاربردی نیز می توانید اطلاعات مفیدی از قبیل تقویم نمایشگاهی، بانک های تلفن بورس های شهری و ... را مشاهده فرمائید. در ضمن برای بخش دانلودها، مواردی از قبیل کاتالوگها، نرم افزارها، اپلیکیشن ها و سایر محتواهای صنعتی برای شما تدارک دیده شده است . در آخر از طریق منوی ارتباط با ما نظرات، پیشنهادات و پیامهای خود را برای ما ارسال فرمائید.

 

دفتر کار من چیست؟

شما پس از عضویت، صاحب یک دفتر کار مجازی رایگان در این وبسایت خواهید شد که پس از ورود به آن می توانید: آگهی های جدید خود را ثبت کنید، آگهی های قبلی را ویرایش، حذف و یا تمدید نمائید و همچنینن آگهی ها مورد علاقه را که قبلا انتخاب کرده اید ببینید.

ضمنا اطلاعات پروفایل کاربری تان را نیزمی توانید در این قسمت ویرایش نمائید.


2.چطور میتوانیم تمام آگهی های یک کاربر را ببینیم؟

پس از باز کردن یک آگهی و نمایش جزئیات آن چنانچه بر روی نام کاربر که به رنگ آبی میباشد کلیک نمائید میتوانید تمام آگهی های درج شده توسط آن کاربر را مشاهده فرمایید.


3.آیا باید هزینه ای برای درج آگهی  پرداخت کرد؟

خیر، سایت موتورچی تمامی آگهی های شما را به صورت رایگان ثبت میکند.


4.چرا برای جستجوی من نتیجه ای یافت نمیشود؟

در صورتی که هیچ نتیجه ای برای جستجوی شما پیدا نشد جهت اطمینان یکبار توسط کلید راه اندازی مجدد(کنار کلید جستجو)، جستجوی خود را تکرار کنید تا از نتیجه ی آن مطمئن شوید.


5.آگهی خود را ثبت نموده ام ولی پس از گذشت 24 ساعت، هنوز در سایت نمایش داده نشده است؟ 

در این حالت ابتدا یکبار با زدن کلید ctrl+F5 سایت را بازیابی کنید. چنانچه آگهی شما موجود نبود ممکن است مدیریت سایت آگهی شما را به دلایلی تایید نکرده باشد، در این صورت جهت پیگیری و رفع مشکل میتوانید از طریق ایمیل و یا تماس تلفنی مشکل خود را پیگیری فرمایید.


6.عضویت در وبسایت چه مزایا و امکاناتی برای کاربر خواهد داشت ؟

با عضویت در سایت موتورچی در صورت نیاز می توانید در هر زمان آگهی های خود را ویرایش، حذف و یا پس از اتمام مدت زمان آگهی مجددا آن را تمدید نمایید، ضمن اینکه آگهی شما در آرشیو سایت ذخیره میگردد، همچنین میتوانید آگهی های مورد پسند خود را در پروفایل کاربری تان ذخیره کنید و نیز به سطح اطلاعات و توان عملکرد بیشتری در وبسایت دسترسی خواهید داشت، در حالی که با عدم عضویت این امکانات برای کاربر وجود ندارد .


7.بازارچه فروش ویژه برای چه منظوری ایجاد شده است؟

در این قسمت شما می توانید  کالا و خدماتی که زیر قیمت اصلی برای مدت محدود عرضه میشوند را ببینید. لطفا همیشه گوش بزنگ باشید پیشنهادهای اکازیون در این بخش نمایش داده می شوند.


8.فرصت های کسب و کار شامل چه مواردی است؟

کلیه مواردی که به طور غیر مستقیم به امور شغلی شما مربوط می باشد.

این وبسایت متعلق به جامعه صنعت ایران بوده و بدیهی است همواره بر اساس نیازها و نظرات شما کاربران محترم به روز رسانی خواهد شد.

لطفا نقطه نظرات خود را جهت بهینه سازی وبسایت، از طریق لینک نظرات و پیشنهادات در منوی اصلی، قسمت "ارتباط با ما" ارسال فرمایید.

 

 

درباره ما

وب سایت موتور چی  یک بازار مجازی پیشرفته جهت ارتباط بهتر بین عرضه کنندگان و مصرف کنندگان کالاهای و خدمات صنعتی در سطح کشور می باشد تا از این طریق بستری مناسب جهت تامین نیازمندیهای جامعه صنعت و بهبود بازار کسب و کار فراهم گردد