66523231 - 021
info@motorchi.com

اخبار بازار صنعت و کسب و کار

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک

(2 رای‌ها)

خدمات مربوط به صنایع کوچک شامل صنوف تولیدی می شود مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت:

صنوف تولیدی داری مجوز ، مشمول خدماتی می شوند که به واحدهای صنعتی کوچک تعلق می گیرد.
محمد حسین مقیسه در نهمین اجلاسیه دوره ششم نمایندگان اتاق اصناف افزود:یکی از چالش های صنوف تولیدی و صنایع کوچک ، ناتوانی در تامین وثایق بانکی است
وی افزود: این صندوق،  ضمانت نامه های جهت پوشش کسری وثایق جهت دریافت تسهیلات بانکی را صادر می کند.
وی گفت : صنوف تولیدی همچنین برای خرید مواد اولیه می توانند از ضمانت نامه های اعتبار خرید کالا استفاده کنند تا بدون تبادل ریالی به تامین مواد اولیه خود اقدام نمایند.
مقیسه تصریح کرد: در تمامی استانها نمایندگانی از صندوق حضور دارند ضمن آنکه از اوایل سال 96 تمامی مراحل صدور ضمانت نامه ها ، بصورت الکترونیک انجام می شود و نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود.
  مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: بجز بانک صادرات ، این صندوق با تمام بانک های دولتی ،خصوصی و موسسات مالی و اعتباری مجاز، تفاهم نامه همکاری امضا کرده است.
وی گفت : سقف ضمانت نامه ای این صندوق 30 میلیارد ریال است و برای ضمانت نامه های اعتباری بانکی تا 70 درصد اصل و سود تسهیلات ضمانت می شود.


درباره ما

وب سایت موتور چی  یک بازار مجازی پیشرفته جهت ارتباط بهتر بین عرضه کنندگان و مصرف کنندگان کالاهای و خدمات صنعتی در سطح کشور می باشد تا از این طریق بستری مناسب جهت تامین نیازمندیهای جامعه صنعت و بهبود بازار کسب و کار فراهم گردد